MiLi.16
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 alfabet i dashuris

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mili@bossi.de
Admin
mili@bossi.de


Numri i postimeve : 222
Age : 29
Location : /////////////////////////////////////////////////////////////////
Job/hobbies : //////////////////////////////////////////////////////
Humor : /////////////////////////////////////////////////////////////
Registration date : 25/11/2008

alfabet i dashuris Empty
MesazhTitulli: alfabet i dashuris   alfabet i dashuris Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:40 pm

A -E don me zemer
B -Besnik /e esht
C -Bukurosh/e esht
D- Deshiron me fol me ty
DH -Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
e"- Han e pin veq per ty mendon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te ruan vetem ty
GJ -I pelqejn stili i juaj
H- Ka deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty
J -Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M -Qan kur nuk del ne takim
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim
Q -Te ndjek mbas
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR -Seriozisht te don
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH- Deshiron met pas ne qetsi
T -Te pelqen trupi i saj /tij
TH -Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon por nuk ja tregon
V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me teper e enderron
Z- Gjithmon i interson per ty
ZH -Nuk beson sa shum te don.... ? View High Resolution
Order Prints & Gifts
Create Your Own Site
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://mili.albanianforum.net
 
alfabet i dashuris
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
MiLi.16 :: Tema te lira-
Kërce tek: